karadeniz1

Gruplara Özel Program yapılır.

KARADENİZ  TURU

Kişi Başı Ücret : 1.250 TL

26 Ağustos 2021

Süre

3 gece – 4 Gündüz

1 Gün :

Sabah saat 08:00’da Ulus Eski Meclis önü buluşma ve hareket.

2 Gün :

Otelde yapılan kahvaltı’dan sonra hareket. Tirebolu çay fabrikasında mola çay imalatının görülmesi ve çay ikramı. Maçka da öğle yemek molası, Altındere Vadisi, Sümele Manastırı gezisi daha sonra Çaykara Uzungöl gezisi, ikindi namazı Şelale ve Tahta caminin görülmesi ardından Rize merkezde Green Otele giriş akşam yemeği serbest zaman. (3 YILDIZ OTEL  AÇIK BÜFE)

3 Gün :

Otelde yapılan kahvaltıdan sonra Rize Bezleri Dokuma Atolyesi gezi ve alışveriş, Fırtına Deresi, Taş Köprü, Meçhul Asker Anıtı sonrası Ayder Yaylasına varış ( 3 Saat Serbest zaman ). Kaplıca, Eğlence, Yöresel alışveriş ve Çay Fabrika gezisi Çay Alış verişi, Sarp Sınır Kapısına gidiş akşam yemeği Hopa Akasya Tesislerine varış saat 20:00 civarı. ( RİZE GREEN OTEL) otele dönüş ve serbest zaman. İsteğe bağlı Botanik Bahçe ve Rize Kaleye gidilebilir.

4 Gün :

Otelde yapılan kahvaltıdan sonra Sürmene’ye hareket. Sürmene Bıçak Sanayi’nin gezilmesi ve bıçak alımı. İsteğe baglı Ayasofya Müze gezisi. Trabzon sahilinde sıcak, soğuk ikramı, resim çekimi, Akçaabat’da Sera Gölü’nün görülmesi, meşhur peynir, tereyağı, ekmek ve alış veriş imkanı. Giresun Kale ve Seyit Vakkas Hz.ziyareti, Orduya varış Boztepe gezisi Teleferikle, öğle namazı. Terme Ulusoy tesislerinde meşhur pide ikramı ( Ücrete dahil ) saat 18:00 civarı.

Saat 20:30 civarı Çorum’ a varış. Yatsı namazı ve leblebi alımı Çıtıroğlu’nda mola. Ankara’ya hareket. Gece saat 23:00 civarı varış ve gezimizin sonu.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

* 3 Gece konaklama 4 kahvaltı + 4 Akşam yemeği) Otellerimiz Turizm Bakanlığı’nın denetimindedir.
* Rehberlik hizmetleri,
* Seyahat sigortası
* Ayder yayla girişi,Sümela park giriş ve Dolmuş ücreti – Rize Kaleye Dolmuş ücreti
* Lüks Otobüsler ile ulaşım ve çevre gezileri.
* Araç içi ikramlar (çay,kek,kahve,su)

Diğer Turlar

Amasya Turu

Kişi Başı Ücret : 600 TL

Bursa - Edirne Çanakkale - İstanbul

Kişi Başı Ücret : 900 TL

Mardin - Diyarbakır - Urfa -Antep

Kişi Başı Ücret : 1.350 TL

Güneydoğu Turu - Urfa

Kişi Başı Ücret : 1.250 TL

Kapadokya Turu

Kişi Başı Ücret : 600 TL

Bursa - Çanakkale Turu

Kişi Başı Ücret :  TL

İstanbul Turu

Kişi Başı Ücret : 450 TL