urfaturu3

Gruplara Özel Program yapılır.

URFA TURU

Kişi Başı Ücret : 1.250 TL

17 Eylül 2021

26 Ağustos 2021

4 GÜN - 3 GECE

Ş.Koçhisar-Aksaray-Pozantı-Adana--Ceyhan-G.Antep-Urfa-Adıyaman-Darende-Kayseri

1 Gün :

Sabah 07;30 da Ankara’dan hareket. Tuz Gölü tuz alımı ve Gölde gezinti. Aksaray’da Somuncu Baba Türbesi ve camisi Pozantı’da öğle yemeği molası. Akşam üzeri Antep’e varış otele giriş (MED GOLD OTEL) şehir merkezinde serbest zaman.( Mola yerleri Makas-Pozantı-Ceyhan)

2 Gün :

Kahvaltıdan sonra saat  07:30 da hareket. Saat 11.00 Mardin’e varış. Rehber eşliğinde Kasimi’ye Medresesi, Mardin Müzesi, Deyrül Zefel Kilisesi-Ulu camii, Eski mardin taş evler, Latifiye Camii, Sabancı Müzesi, Eski PTT sonrası şehir gezisi öğlen yemeği ve öğlen namazı için serbest zaman. Saat  17:30 da Urfa’ya hareket. Saat 20:00 da otele varış ve akşam yemeği. Serbest zaman ( KİLİM OTEL ÇARŞI MERKEZDE )

3 Gün :

Kahvaltı sonrası URFA’ya hareket. Harran Kalesi, Harrani Hz.türbesi ziyaretleri sonrası Balıklı Göl, Hz.Eyüp (a.s) Çile Mağarası, Şifalı Su, İbrahim a.s’ ın doğduğu mağara mancınık, Urfa Kalesi, İsotcular Çarşısı, Bakır Çarşısı, Gümrük Hanı, öğle yemeği (Urfa Ciğer kebap) serbest zaman. Halil-ül Rahman Camii, Rızvaniye Camisinde öğle namazından sonra Adıyaman’a hareket. Saat 15:00 da Adıyaman’a varış ( GRANT İSKENDER OTELE YERLEŞİM ) yaya olarak Oturakcı Pazarı, Ulu camii ve Müze gezisinden sonra otelde akşam yemeği ve serbest zaman istirahat.

4 Gün :

Kahvaltı sonrası Darende’ye hareket saat 10:30 varış. Somuncu Baba Dergahı, müze, Tohma Çayı, Tohma Kanyonu, Kudret Havuzu, Hamidiye Çarşısı, (Yoldurumuna Gürpınar Şelalesi Yol müsaitse) Hasan Gazi Türbesi ziyareti sonrası öğle yemeği molası öğlen namazı sonrası Kayseri’ye hareket. Saat 15:00 da Kayseri’ye varış. Kayseri Hunat Camii, Sakalı Şerif, Selçuklu Külliyesi, Zeynel Abidin Türbesi, Çarşı gezisi için serbest zaman. Erciyes Dağ eteginde otobüsle gezi. Ankara’ya hareket. Kırşehir Ahi Evran ziyareti akşam namazı. Mucur’da akşam yemeği ve mola. Saat  23:30 civarı Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

* 3 Gece konaklama (3 kahvaltı + 3 Akşam yemeği) Otellerimiz Turizm Bakanlığı’nın denetimindedir.
3 Yıldızlı
* Rehberlik hizmetleri
* Seyahat sigortası
* Lüks Otobüsler ile ulaşım ve çevre gezileri.Mercedes – Trevego
* Araç içi ikramlar (çay,kek,kahve,su)
* Tur Rehberleri ve Refakat

Müze ve Ören giriş yerleri yolculara aittir.

Diğer Turlar

Amasya Turu

Kişi Başı Ücret : 600 TL

Bursa - Edirne Çanakkale - İstanbul

Kişi Başı Ücret : 900 TL

Mardin - Diyarbakır - Urfa -Antep

Kişi Başı Ücret : 1.350 TL

Bursa - Çanakkale Turu

Kişi Başı Ücret :  TL

 

Kapadokya Turu

Kişi Başı Ücret : 600 TL

Karadeniz Turu

Kişi Başı Ücret : 1.250 TL

İstanbul Turu

Kişi Başı Ücret : 450 TL