bursaedirnecanakkale

Gruplara Özel Program yapılır.

BURSA – EDİRNE  ÇANAKKALE – İSTANBUL

Kişi Başı Ücret : 900 TL

01 Ekim 2021

Süre

2 GECE - 3 GÜNDÜZ

1 Gün :

07:30 da eski meclis önünden hareket. Gerekli molalar verildikten sonra İnegölde cuma namazı kılındıktan sonra Bursa’ya hareket saat 15:00 de varış. BURSA – Ulu camii, ikindi namazı ve cami tanıtımı sonrası, Emir Sultan Türbesi ve cami ziyareti, Murat Camisi, Osman Gazi ve Orhan Gazi türbeleri, Tophane parkı, sonrası Bursa Kale Üfdade H.z Türbesi) serbest zaman. Saat 18:30 dan ayrılış ve Bandırma’da akşam yemeği konaklama. ( EKEN HOTEL )

2 Gün :

Bandırma’da kahvaltı sonrası Çanakkale’ye hareket. Çimenlik Kalesi, Nusrat Mayın gemisi,ve açık hava müzesi gezilmesi sonrası feribot’la Ecaabat’a geçiş. Alçıtepe, Seddülbahir, Kilitbahir, Anafartalar Conkbayırı, Hisartepe, Şahindere, Zığın Dere, Kanlı Sırt, Kanlı Dere, Albayrak Sırtı, Agıl Dere, (öğle yemeği-öğle namazı için mola) Cesaret Tepe bölgesinde bulunan savaş alanları, müzeler, şehitlikler, siperler, anıtlar, rölyefler, kitapelergezisi sonrası gelibolu’ya hareket..Gelibolu Bayraklı Baba, Fener, Ahmed-i ve Mehmed-i Bican Türbe ziyaretlerinden sonra Edirne’ye hareket Selimiye camisinde akşam namazı ve tanıtım, arasta çarşısı, Eski camii, Üç Şerefeli camii, Meşhur bizim Cigerci’de akşam yemegi ve konaklama için Balta Hotel’e giriş ve istrahat.

3 Gün :

Kahvaltıdan sonra Edirne Balkan Şehitliği ziyareti. Beyazıt Külliyesi, Darul şifa Hastanesi, Kırkpınar Yağlı Güreş Alanı, Şeyh Hasan Sezai türbesinin ziyareti sonrası İstanbul’a hareket. İstanbul – Eyüp Sultan öğle namazı. Türbe ziyareti, (yemek molası) Fatih Külliyesi ve Türbesi. Sahabe Kabirleri, Sultan Ahmet Camisi ve Türbeleri ziyareti sonrası ikindi namazı, namazdan sonra Anadolu yakasına geçiş Çamlıca Camii ziyareti ve akşam namazı. Sakarya – Bolu istikameti üzeri Ankara’ya hareket ve gece saat 24.00 sularında varış ile birlikte gezimizin sonu.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

* 2 Gece konaklama (2 kahvaltı + 2 Akşam yemeği) Otellerimiz Turizm Bakanlığı’nın denetimindedir.
* Rehberlik hizmetleri –
* Tecrübeli Tur Rehberleri
* Seyahat sigortası – Çanakkale Feribot Ücreti
* Lüks Otobüsler
* Araç içi ikramlar (çay,kek,kahve,su)

Diğer Turlar

Bursa - Çanakkale Turu

Kişi Başı Ücret :  TL

 

 

Amasra Turu

Kişi Başı Ücret : 600 TL

 

Mardin - Diyarbakır - Urfa -Antep

Kişi Başı Ücret : 1.350 TL

Güneydoğu Turu - Urfa

Kişi Başı Ücret : 1.250 TL

Kapadokya Turu

Kişi Başı Ücret : 600 TL

Karadeniz Turu

Kişi Başı Ücret : 1.250 TL

İstanbul Turu

Kişi Başı Ücret : 450 TL